Vårt Team

Magnus Pålsson

ägare / partner

Tillsammans med Henrik startade Magnus Local Market Sweden AB och jobbar idag aktivt som ägare / partner.

  • bob@localmarketgroup.se
  • NA
  • /bobmagnus.palsson

Henrik Hermansson

ägare / partner

Tillsammans med Magnus Pålsson startade Henrik Local Market Sweden AB och jobbar idag aktivt som ägare / partner.

  • henrik@localmarketgroup.se
  • /henrik-hermansson
  • /henrik.hermansson

Jonatan Singman

ekonomichef

Jonatan är ansvarig för ekonomin över samtliga företag inom Local Market Group.

  • jonatan@localmarketgroup.se
  • /jonatan-singman
  • /jonatan-singman

Mikael Olsson

coo

Med erfarenhet från bland annat försvaret har Mikael ett övergripande ansvar över hela Local Market Group.

  • mikael.olsson@localmarketgroup.se
  • /mikael-olsson
  • NA

Jeffrey Hanser

Inköpsansvarig

Jeffrey har ett helhetsansvar över de kontrakt som skrivs med externa partners och sköter inköp av varor.

  • jeffrey@localmarketgroup.se
  • /jeffrey-hanser
  • /jeffrey.hanser

Mikael Ahnell

SÄLJ & MARKNADSCHEF

Mikael ansvarar för vår kommunikation, B2B-samarbeten och försäljning samt coachar och hjälper verksamheten framåt.

  • mikael@localmarketgroup.se
  • /mikael.ahnell
  • /mikael.ahnell

Douglas Ekermark

Marknadsansvarig

Douglas ansvarar för koncernens digitala uttryck och sköter samt hanterar produktion, strategi och utförande av kampanjer.

  • douglas@localmarketgroup.se
  • /douglasekermark
  • /douglasekermark

Agnes Wadefjord

interiör artkitekt

Agnes ansvarar för design av koncept till de olika varumärken vi har inom koncernen.

  • agnes@localmarketgroup.se
  • /agnes-wadefjord
  • /NA